Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
meble
10-05-2016, 03:06 AM
meble
Szukam fajnego kompletu mebli do kuchni. Czy ktoś mógłby mi polecić coś takiego? Liczę na dużo fajnych propozycji. Bo ostatnio cierpię na totalny brak inspiracji. Znalazłam coś takiego wprawdzie: http://armadi.pl . Ale sama nie wiem czy się nada. Co o tym sądzicie? Czy to ma rację bytu? Mam nadzieje, że ktoś rzuci coś lepszego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-09-2016, 11:26 AM
RE: meble
Dodatkowo oprócz mebli musisz poszukać odpowiednich do kuchni akcesoriów i wyposażenia. Dodatkowo ważne są również przedmioty praktyczne jak przybory kuchenne.
12-31-2016, 10:05 AM
A stolik pod telewizor. Możecie polecić coś w tym zakresie?
01-02-2017, 07:05 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-02-2017 07:06 AM przez nestor.)
(12-31-2016 10:05 AM)perr napisał(a):  A stolik pod telewizor. Możecie polecić coś w tym zakresie?

Osobiście preferuję meble z prawdziwego drewna, a nie ze sklejki. Są zdecydowanie bardziej wytrzymałe i ponadczasowe. Były modne w 19 wieku, 20. Są modne i teraz. Sprawdź sobie jeszcze te szafki RTV w Warszawie. Mają tam duży wybór.
01-03-2017, 03:02 PM
A przepraszam - co to ma wspólnego z forum o tabletach?

Dowson Holdings Ltd - optymalizacja podatkowa
01-25-2017, 01:10 AM
A nie prościej do IKEI Uśmiech
03-20-2017, 11:24 AM
Drewniane można kupić przez neta, ale sklejki bym się nie odważyła. Na zdjęciach wygląda ładnie a na żywo różnie...

strona domowa
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-09-2017, 02:06 PM
Jeśli chodzi o krzesła to ja zaopatrywałem się w Krzesło nowoczesne CAVA - i naprawdę to polecam. Fajna jakość, przystepna cena oraz naprawdę świetny design pasujący do każdego wnętrza. 10/10.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum o tabletach | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS